Miniładowarka elektryczna Elise jest maszyną, która sprawdzi się w każdym gospodarstwie rolniczym, czy hodowlanym, ponieważ charakteryzuje ją:

Zerowa emisja – maszyna przyjazna dla środowiska. Brak spalin, które zanieczyszczają środowisko. Brak ograniczeń i ograniczeń podczas pracy w otwartych lub zamkniętych pomieszczeniach.

Niski poziom hałasu – cicha praca w fabrykach, strefach przemysłowych i miejscach publicznych, Elise 900 jest najlepszym rozwiązaniem, tam gdzie nie można obniżyć poziomu hałasu z innych źródeł.

Microspeed – bieg pełzający. Funkcja, która jest przydatna, gdy potrzebna jest bardzo mała prędkość, podczas pracy w specyficznych warunkach. Ta funkcja umożliwia Elise 900 wykonywanie powolnych i precyzyjnych ruchów, szczególnie potrzebnych na przykład w precyzyjnym ułożeniu podnoszonego materiału.

Wysoka stabilność – Elise 900 jest przygotowana do pokonywania każdego rodzaju terenu przy jednoczesnym maksymalnym ograniczeniu ryzyka przewrócenia się (w odróżnieniu od większości ładowarek o sterowaniu burtowym) podczas jego użytkowania.

Niski poziom obsługi – Koszty konserwacji przy ładowaniu ładowarki elektrycznej w porównaniu z konwencjonalną napędzaną paliwem miniładowarką są znacznie niższe. Dlaczego? Odpowiedź – bezawaryjne komponenty w elektrycznym sterowaniu poślizgowym, jak również prostota konstrukcji pozwala na łatwy dostęp do części, które wymagają kontroli.

Aplikacja sterująca w telefonie komórkowym – służy jako jedyny panel sterowania, w którym wszystko, co potrzebne, znajduje się w jednym miejscu – w telefonie. Cyfrowy wyświetlacz pokazuje rzeczywisty stan pracy ładowarki: pojemność baterii, godziny pracy, awarie, które mogą się pojawić, itp. Służy również jako pilot zdalnego sterowania ładowarką w razie potrzeby.

Samopoziomowanie – hydrauliczne, pionowe samopoziomowanie z możliwością odłączenia tej funkcji przez operatora.